Flotman ponownie partnerem technologicznym

Partnerem Technologicznym XII edycji PTF SKFS została firma Flotman. Będzie to już trzecia edycja testu realizowana razem z tą firmą. Dzięki współpracy z Flotman auta biorące udział w teście zostaną wyposażone w najnowsze rozwiązania w zakresie telematyki pojazdowej. Pozwoli to nie tylko na bieżące monitorowanie samochodów w czasie jazd testowych, ale przede wszystkim umożliwi precyzyjne raportowanie zmiennych, niezwykle istotnych z punktu widzenia optymalizacji kosztów związanych z zarządzaniem parkiem samochodowym. Dzięki zastosowaniu rozwiązania telematycznego możliwe będzie graficzne zobrazowanie trasy 35 kilometrowego przejazdu, co umożliwi precyzyjnie porównać wyniki osiągane przez auta w testowanych segmentach  jak i poszczególnych kierowców.

O Flotman

Flotman to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w szeroko pojętej branży IT/M2M. W jej portfolio ofertowym znajduje się system zarządzania flotą pojazdów oraz pracowników mobilnych z możliwością lokalizacji GPS. Celem Flotman jest zapewnienie satysfakcji i zadowolenia klientom, korzystającym z monitoringu floty, poprzez oferowanie najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu IoT i BigData, a w szczególności systemu lokalizacji GPS pojazdów wraz z modułami wspierającymi pracę managerów.

Firma została założona w 2009 roku, ma więc za sobą 10 lat ugruntowanej pozycji na rynku zarówno polskim jak i zagranicznym. Główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie, w 2013 roku został otwarty odział w Rzeszowie, a w 2017 oddział w Warszawie. Flotman posiada szeroką sieć serwisantów zewnętrznych.

Firma może pochwalić się ponad 1000 zadowolonych klientów. W ramach swojego systemu monitoruje ponad 20 000 obiektów. W lutym 2019 roku wprowadzono nową generację aplikacji Flotman, którą będą mieli okazję przetestować uczestnicy PTF SKFS.

Profesjonalizm usług firmy potwierdzają zdobyte nagrody branżowe:  Gazele Biznesu – nagroda dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, czy Lider Innowacyjności 2019.